1970’lerin ve 80’lerin İngiliz akımı Punk kültürünün hızlı temsilcisi Sex Pistols’ın bir şarkısı ile giriş yaptım, içecekleriniz hazırsa güzel bir şey kutluyoruz: Kraliçe’nin g.t oluşunu:) Hafta ortasında Meghan ve Harry çiftinin monarşiden ayrılmalarına şaşıra şaşıra bir hal olduk. Sanki cebinde 30 dolarla 18 yaşında evi terkediyormuş da, neredeyse eline 3,4 dolar sıkıştıracağız, change.org dan para göndereceğiz. Neyse ki bizim Adile Naşit gönüllerimize bir su serptiler, İkili şimdi kendi markalarını kurmaya hazırlanıyor. 

Yüksek Yüksek Tepelere Ev kurmasınlar

Lohusalığın her şeyiyle bir  “Varlığım varlığına armağan olsun!” durumu oluşturduğunu düşünüyorum. Kraliyete gelin giderek zaten oyuncu kariyerini, hanım hanımcık oturulacak, şu saatte eve girilecek, bunlar giyilecek tutumuyla unutturmaya çalıştığını düşündüğümüz Meghan üzerine bebeği doğduktan sonra belli ki daha da hapis hissetmiş kendini. Belki de daha evlenmeden önce “Hele bir düğün olsun da bakarız diyerek kendini ikna eden kocasının uzaklara bakarak “Aslında ben de mutlu değilim biliyor musun?” dediği anda valizini toplamaya başladığını düşünüyorum. 

Oldu mu Şimdi Megoş?

Yeni hayat yeni sorumluluklar demek, eski prens adayı ve  düşes de olsan, paraya ihtiyacın olabiliyor. Harry ile evlendiğinden beri sanat hayatını geride bıraktığını düşündüğümüz Meghan meğersem gizli gizli kocasını işliyormuş, seslendirme sanatçısı olmak istiyormuş. Diana’nın olmadığı yerde her türlü kaynanalığını yapan Kraliçe’ye kafa tutmak kolay ama iş ararken yine kocasının eteklerine sarılmış, Harry Walt Disney’in başkanına karısına iş bulması için dil dökmüş. Ayol senin kapı gibi cv’in var, kaç sezon Suits’de oynamışsın, böyle şeyler yaparak biz feministleri üzüyorsun Megoş. 

Neyse ben dahil herkes Meghan’ın yeni dönem işlerinden “influencer”lığı tercih edeceğini sanıyorduk ama çiftin düğün için gelen hediyeleri reddettiğini düşünürsek…Neyse kızımı şimdiden Canada’da ilk seslendirme kaydını doldurmuş bile.

Yenge Tarikatından Korksunlar

Kaynanana karşı kocanı doldurdun, ve üstüne kocan seni dinledi. Bu harika Megoş, Yenge tarikatına hoş geldin! Kocanı her türlü halı saha organizasyonundan, playstation gecelerinden uzak tutacak, üstüne hep birlikte bir organizasyona gidildiğinde yarım saat içinde mideni üşütmüş olduğun için mekandan kalkacaksınız. Çünkü yenge tarikatının birinci kuralı: Kocanı kendine yakın tut! Arkadaş çevresini yavaş yavaş öldürüp tek sosyal akitivitesini birlikte izlediğiniz Master Chef’ten ibaret hale getirebiliyorsan tarikatta çok iyi yerlere gelebilirsin. 

Yalnız erkeklerin bazıları “homesick” dediğimiz ev özlemi içine düşebiliyor Megoş aman diyeyim Sonumuz Harry Potter Olmasın da, abisi uçan arabasıyla kilitlediğin odadan kaçırmasın kocişini. 

Bizde Kaynana’ya Ağız Bükmeyen Gelin Var mı?

Var var. Tabii ki Beren Saat, Oyunculuğunu beğenirsiniz beğenmezsiniz (ben şahnen beğenmem) ama kaynanasına karşı duruşu hepimize bir örnek niteliğinde. HDP’ye destek verişi, içinde sevişme sahnesi olan dizide rol alması, Kenan’ın anasını delirtmek için elinden geleni yaptı.

Aman diyeyim herkes yapıyor diye akşam kayınvalidenize kılıçları çekmeye kalkmayın! Bakın öncelikle bir işiniz olması gerekiyormuş onu öğrenmiş olduk.

5 Yorum Var Anarchy In The UK; İngiltere Kraliçesine Karşı Gelmek!

 • Nanice Trueman Walcott10 Ağustos 2020 at 10:48

  You do have a fabulous blog thanks. Nanice Trueman Walcott

  Cevapla
 • Dane Svay3 Aralık 2020 at 09:55

  i like this best suited post

  Cevapla
 • esasi1234.daiwa-hotcom.com16 Aralık 2020 at 23:39

  Hey! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where
  I could get a captcha plugin for my comment form? I’m using the
  same blog platform as yours and I’m having difficulty finding one?
  Thanks a lot!

  Cevapla
 • Vernita24 Aralık 2020 at 03:19

  DOMAIN SERVICES EXPIRATION NOTICE FOR dikkatbebekcikabilir.com

  Domain Notice Expiry ON: Dec 23, 2020

  We have not gotten a payment from you.
  We’ve attempted to contact you yet were not able to contact you.

  Go To: https://cutt.ly/Yh1JrKM

  For details as well as to post a discretionary settlement for your domain website service.

  122320201910313753688578798dikkatbebekcikabilir.com

  Cevapla
 • Patrice15 Ocak 2021 at 11:52

  DOMAIN SERVICES EXPIRATION NOTICE FOR dikkatbebekcikabilir.com

  Domain Notice Expiry ON: Jan 15, 2021

  We have not gotten a settlement from you.
  We have actually tried to contact you yet were unable to contact you.

  See: https://bit.ly/3oGvBa9

  For information as well as to process a discretionary payment for your domain website service.

  011520210352103753688578798dikkatbebekcikabilir.com

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir