Ebeveynlerin büyük ilgi gösterdiği kız bebek ürünleri alt ve üst giyim başta olmak üzere birçok seçeneğe ayrılıyor. Başta elbiseler olmak üzere kız bebek modası kapsamında değerlendirilebilecek bu ürünler çeşitli kampanyalara ve indirimlere de ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo gönderimi mevcut.

 Elbise

 Fiyonk detaylı elbiseler kız bebek kıyafetleri arasında en trend ürünlerin başında geliyor. Söz konusu fiyonk detayı elbisenin tam orta kısmında yer alarak estetik bir görüntü sunuyor. En popüler renkleri arasında turkuaz ve yeşil renkleri yer almaktadır.

https://www.koton.com/tr/kiz-cocuk-fiyonk-detayli-elbise/p/8YMG87841AK660?productPosition=0&listName=Bebek%20Giyim

 Bluz

 Gül işlemeli bluzlar toplamda 2 yıllık garanti süresine sahip olup kaliteli kumaşların bir araya getirilmesiyle imal edilmiştir. Uzun kollu ve kol detaylı olan bu ürünler bebeklere mevsimlik olarak giydirilebilir. Yaka türü bisiklet olup beden tablosundan seçimler yapılabilir.

https://www.koton.com/tr/kiz-cocuk-islemeli-bluz/p/9KKG67646OW250?productPosition=1&listName=K%C4%B1z%20%C3%87ocuk%20Bluz%20Modelleri

 Atlet

 Kırmızı çizgili atletler kız bebek seçeneklerinde iç giyim ürünü olarak satışa çıkarılıyor. İnsan ve çevre sağlığına karşı zararlı kimyasal testi yapılan bu atletler estetik ve sağlıklı giyimler için idealdir.

https://www.koton.com/tr/kiz-cocuk-cizgili-atlet/p/8YMG39176OK03M?productPosition=4&listName=Bebek%20Giyim

 Gömlek

 Kız bebekleri için özel olarak imal edilmiş işlemeli gömleklerde özgün motifler ön planda tutuluyor. Sol üst kısımda yer alan gülen güneş deseni ve turuncu düğmeleri ile bu gömlekler en çok satanlar arasında bulunuyor.

https://www.koton.com/tr/kiz-cocuk-islemeli-gomlek/p/9YMG69470OW600?productPosition=0&listName=K%C4%B1z%20Bebek%20%C3%9Cst%20Giyim%20Modelleri

 Hırka

 Desenli hırka modelleri sonbahar ve kış aylarında bebekleri soğuk havalardan korumak için ideal ölçülere sahiptir. Tasarımında mavi dışında turuncu ve beyaz renklerine de yer verilmiştir.

https://www.koton.com/tr/erkek-cocuk-desenli-kazak/p/8KMB98729HT02C?productPosition=1&listName=Erkek%20Bebek%20%C3%9Cst%20Giyim%20Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir